Pôžičky online bezpečne a rýchlo

Počuli ste o výhodach, ktoré poskytujú online pôžičky? Sú značne výhodnejšie ako klasické pôžičkyPrečo si zvoliť práve online spôsob? Pretože jedine online pôžičky vám zabezpečia anonymitu, ako aj rýchlosť vybavenia. Či už hľadáte nižšie či vyššie sumy, bez obáv o nich môžete požiadať dokonca aj keď ležíte v posteli. Sami sa rozhodnete, či dáte prednosť bankovým inštitúciám alebo si zvolíte nebankové spoločnosti. Zaujímavý článok na túto tému sa môžete dočítať aj tu. Dostupné sú dokonca už aj pôžičky bez registra, rýchle pôžičky, pre nedočkavých sú k dispozícii ihneď, ako aj pred výplatou alebo bez dokladovania príjmu. Predstavme si všetky tieto podtypy online pôžičky.

Pôžičky cez internet nie sú limitované

Bojíte sa toho, pôžičky cez internet so sebou prinášajú obmedzenia toho, koľko môžete žiadať? Po pravde, obmedzenie prichádza hlavne v prípade bankových spoločností, ktoré vám poskytnú viac financií, ak ich požiadate osobne. Ale stretnutie je potrebné aj po tom, čo je vaša žiadosť odoslaná a čaká na schválenie. Bankové spoločnosti môžete požiadať od 300 eur do nejakých 30 000.

Na druhej strane stoja nebankové spoločnosti, ktoré nie sú zástancami osobných stretnutí (až na niektoré výnimky ako Provident…). Bude jednoducho vybavená len na základe vašej online žiadosti. Maximálne sa môže stať, že vám daný poskytovateľ zavolá, aby ste potvrdili, že o vybranú pôžičku máte skutočne záujem. Nebankové pôžičky vám poskytnú financie už od 25 eur a najvyššia suma je až 100 000 eur.

Splatnosť pôžičky cez internet

Splatnosť pôžičky cez internet sa odvíja od toho, o aký typ pôžičky online požiadate, a teda aj od sumy. Vo všeobecnosti môžete povedať, že najkratšia doba splatnosti, akú vám dokáže daná inštitúcia poskytnúť je 5 dní, a najdlhšia aj 30 rokov. To, koľko a ako dlho chcete splácať, si nastavíte sami tak, že si vyberiete z možností.

Pôžičky online taktiež šetria čas, ktorý je vo výsledku taktiež finančnou úsporouDostupné ihneď

Sú typické tým, že zbytočne nenaťahujú čas. Žiadosť je veľmi rýchlo vypísaná, odoslaná a posúdená. Po rozhodnutí môžete mať peniaze na účte do 10 minút. Ponúkajú vám do 10 minút až 350 eur. Splatnosť týchto pôžičiek sa pohybuje od 5 do 30 dní. Môžeme ich rozdeliť na pôžičky online ihneď na účet a na ruku.

Ihneď na účet: najrýchlejší spôsob získania peňazí, čo vám zaručuje že peniaze môžete mať na vašom účte do 10 min, max hodín.

Ihneď na ruku: pôžičky online ihneď na ruku sú zdĺhavejší spôsob, pretože musíte počkať, kým sa s vami neskontaktuje pracovník vami vybranej spoločnosti a kým si nedohodnete osobné stretnutie. V opačnom prípade môžete navštíviť vy pobočku, ak ju daná pôžičková spoločnosť má. Variantom peňazí na ruku môže byť aj odoslanie peňazí šekom. To však môže trvať aj 4 dni.

Veľmi rýchle

Rýchle pôžičky online vám ponúkajú vyššiu sumu než úvery ihneď. Požiadať môžete až do 6 000 eur, pričom doba splatnosti sa pohybuje od 15 dní do 84 mesiacov. Pochopiteľne 84 mesiacov sa bude vzťahovať na najvyššiu sumu.

Klasická / dlhodobá

S touto online pôžičkou si môžete požičať až do 100 000 eur, pričom splátky si môžete nastaviť až na 30 rokov. Túto sumu ponúkajú nebankové spoločnosti, bankové úvery sú v tomto limitované a cez internet môžete požiadať „len“ do 30 000 eur. To, že teraz je už skutočne jedno, od koho sa rozhodnete si vziať peniaze umocňuje fakt, že niektoré nebankové firmy ponúkajú lepší úrok, než by vám ponúkli banky.

Úverová kalkulačka

Úverová kalkulačka online funguje na každý typ pôžičky. Na svojej stránke ju nemá každá spoločnosť, ale tento nástroj vznikol preto, aby si potenciálni klienti vedeli vypočítať ako budú musieť splácať sumu, ktorú si chcú požičať. Úverová kalkulačka vám ukáže presné čísla splatenej sumy, mesačných splátok ako aj výšku úroku (to, čo preplatíte navyše), či RPMN (zahŕňa úrok a iné poplatky s pôžičkou spojené).

Aj keď máte prázdne vrecká, tak Vám niektoré nebankové spoločnosti poskytnú výhodnú online pôžičkuPre zadlžených sú tu bez registra

Pôžičky bez registra online sú vhodné tým žiadateľom, ktorí už niekedy mali pôžičku, no mali aj problém s jej splácaním. V takom prípade boli zapísaní do evidencii dlžníkov tzv. registra a pri ďalšej príležitosti im už banky nepožičajú. Teraz sa môžu obrátiť na nebankové pôžičky, pretože bez registra sú dostupné len u nich.

Pre ustráchaných bez dokladovania príjmu

Vez dokladovania príjmu sa hodí hlavne pre nezamestnaných, dôchodcov alebo ženy na materskej. Pôžička bez dokladovania príjmu online od vás nepožaduje žiadne dokladovania či iné dokazovania a pôžičku vám poskytne aj keď máte veľmi nízky príjem, ktorý, opakujeme, nemusíte dokladovať.

Pre zamestnaných pred výplatou

Ste zamestnaný, ale do cesty vám vkročil neočakávaný výdavok? Pôžičky pred výplatou môžu vzniknutú situáciu rýchlo napraviť. Stačí vyplniť formulár, odoslať a už si len počkáte na verdikt. Ak máte nízky príjem a úvery pred výplatou na vás majú náročné kritéria, pôžička bez dokladovania príjmu online vaše očakávania určite splní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *