Krátkodobé pôžičky bez rizika

Chcete si požičať len na krátke obdobie? Tento produkt je pre Vás ideálny!Krátkodobé pôžičky sú ten typ pôžičiek, ktorých hlavným znakom je, že sú splatné kratší čas. Väčšinou ide o niekoľko dní, no splatnosť sa môže vyšplhať aj na niekoľko mesiacov. Ak potrebujete len menšiu sumu peňazí, je naozaj zbytočne zaväzovať sa na niekoľko rokov. S bankovými spoločnosťami by ste splácali aj 300 eur minimálne rok. Ak si k tomu prirátate úrok, môže sa to vyšplhať na veľmi vysokú sumu. Sú sprostredkované hlavne nebankovými inštitúciami. Podľa toho doby splatnosti, ako aj výšky požičanej sumy rozlišujeme ich na typ ihneď a rýchle.

Ihneď a jednoducho

Krátkodobá pôžička tohto typu sa vyznačuje tým, že sa svojim klientom snaží sprostredkovať žiadanú čiastku čo najrýchlejšie možne. Mnohokrát sa zákazník môže tešiť z peňazí na účte už do 10 minút od schválenia žiadosti. Krátkodobé pôžičky ihneď vám takouto rýchlosťou dokážu zabezpečiť až 350 eur. Ak si pritom požičiavate prvýkrát, niektorí sprostredkovatelia vám odpustia úrok (bezúročne sa dá požičať do 150 eur). Splatná doba takejto pôžičky je od 5 do 30 dní. Výhodou tejto pôžičky je, že nemá nejaké špeciálne obmedzenia. Požiadať o ňu môže skutočne skoro každý. Hlavným pravidlom je, aby mal žiadateľ nad 18 rokov. Ďalej do skupiny žiadateľov spadajú aj dôchodcovia, ženy na materskej alebo nezamestnaní. Samozrejme, nie všetky spoločnosti ponúkajú peniaze pre nezamestnaných. Pri každom hľadaní si treba naštudovať, kto vám dokáže čo ponúknuť.

Rýchlosť prevodu peňazí na Váš bankový účet dosahuje pri krátkodobých pôžičkách v niektorých prípadoch také tempo, že peniaze máte do 10 minút na účteRýchle a bezpečné

Rozdiel medzi kategóriou ihneď a rýchlymi spočíva v rýchlosti dodania peňazí, ktorá ale súvisí s vyššou požičanou sumou. Rýchle krátkodobé pôžičky vám poskytnú financie až do 6 000 eur, no nedodajú vám ich na účet do 10 minút, ako to je pri krátkodobých pôžičkách ihneď. Doručenie peňazí sa môže natiahnuť aj na týždeň, čo je ale stále celkom dobré vzhľadom na to, o akú sumu žiadate. Splatnosť tohto typu pôžičiek bude tým pádom dlhšia. Najdlhšia stanovená lehota je daná na 84 mesiacov, čo konkuruje dlhodobým pôžičkám. Samozrejme to, akú dobu a po akej čiastke chcete splácať, si určujete sami. Väčšinou si môžete vybrať z intervalu od 5 dní do 84 mesiacov. Je vhodné povedať, že nie všetky spoločnosti poskytujú takúto relatívne vysokú dobu splatnosti. U niektorých je splatné maximum 12 mesiacov = 1 rok.

Čo sa týka úrokovej sadzby, tak asi ťažko nájdete odpustený úrok, ale v prípade špeciálnej ponuky to nie je nemožné. Čo je ale veľmi výhodné je, že väčšina sprostredkovateľov ponúka taký úrok, ktorý dokáže konkurovať bankovým spoločnostiam.

Nebankové krátkodobé pôžičky majú oproti bankovým aj tú výhodu, že u väčšiny nemusíte dokladovať príjem, nemusíte mať stále zamestnanie, dokonca ani nekontrolujú register či účel úveru. Čiže nebanková spoločnosť je otvorená nezamestnaným, zamestnaným pred výplatou, ktorým nízky plat neumožňuje splácať nadbytočné výdavky, ako aj tým, ktorí sú zapísaní v registri dlžníkov bankových spoločností. Do kritérií väčšiny nebankových spoločností spadajú aj dôchodcovia, študenti či ženy na materskej dovolenke.

Spôsoby požiadania

Krátkodobé online pôžičky Vám dodávajú maximálnu flexibilitu a voľnosťOnline cez webstránku

Krátkodobé pôžičky online sú veľmi často vyhľadávaným spôsobom požiadania o pôžičku všeobecne. Pri online žiadosti nemusíte brať do úvahy hodinu, v ktorej o pôžičku žiadate. Ak zistíte nad ránom, že súrne potrebujete peniaze, spomeňte si na online žiadosť, ktorá je vám k dispozícii 24 hodín a 7 dní v týždni (s výnimkou odstávky systému). Žiadosť bude preverená čo najrýchlejšie a čo najrýchlejšie sa vám sprostredkovateľ bude snažiť zaslať odpoveď, v ktorej vám oznámi, či vaša žiadosť je alebo nie je schválená. Predtým vám však pracovník danej spoločnosti zavolá, aby ste potvrdili váš záujem o krátkodobú pôžičku. Podľa toho o akú sumu žiadate, vám bude krátkodobá pôžička doručená. Pritom si môžete vybrať, či chcete peniaze buď na účet alebo šekom. Po obdržaní peňazí ostáva už len nezabudnúť na dátum splatnosti.

Telefonická žiadosť

Cez telefón patrí spolu s online žiadosťou k najrýchlejšiemu spôsobu vybavenia pôžičky. Zavoláte priamo sprostredkovateľovi, požiadate o krátkodobú pôžičku, dohodnete sa na podmienkach. Väčšinou nasleduje ešte jeden telefonát, ktorý vás oboznámi o verdikte. Ak ste vyhovujúci žiadateľ, tak vám rozhodnutie povedia aj priamo počas vášho prvého telefonátu. Nasledujúce kroky sú také isté ako predtým. Vyberiete si spôsob doručenie peňazí a nezabudnite na lehotu splatnosti.

Cez sms správu

Čoraz viac sa rozširujúci spôsob žiadania o pôžičku. Potrebujete len mobilný telefón a dokonca nemusíte byť pripojený na internetovú sieť. Vašou úlohou je zistiť si tých, ktorí krátkodobé pôžičky cez sms sprostredkúvajú a rovnako aj tvar sms, aby žiadosť bola vyplnená korektne. Niektorí poskytovatelia požadujú predošlú online registráciu, ktorá by uľahčila vašu ďalšiu žiadosť o krátkodobú pôžičku tým, že nemusíte vypisovať všetky údaje, ale ľahko sa identifikujete pomocou systémom vygenerovaného klientskeho čísla. Cez sms vám dokáže poskytnúť maximálne 500 eur.

Krátkodobá pôžička je široká téma, a preto je možné, že ste nenašli odpovede na všetko, čo ste hľadali. Ak je toto prípad, prekliknite sa na túto stránku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *